slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

21.1.2022 Screenshot 2022 01 05 12 54 37 305 com miui gallery4

Prodej dvouletého hřebečka

Prodám hřebečka haflinga, v dubnu mu budou dva roky. Pravidelně strouhaný, odčervený, očkovaný. Zvyklý na úvaz, silniční provoz, vlaky.
Matka Demina, otec Waldbach Obrok.
Cena 65 000,- . V ceně je zahrnuta i doprava do nového domova.

Více informací na mailu ivetka.zaloudkova@seznam.cz

Celý článek
 

Přehlídka haflingů v Tlumačově 2008

Stejně jako loni sobota patřila pouze posuzování exteriéru a pohybu jednotlivých koní. Byli vybráni vítězové tříd, ale oficiální vyhodnocení se konalo až v neděli před početnější diváckou kulisou. 

V kategorii hřebců chovatelé měli možnost srovnávat mezi šesti plemeníky, převážně linie N.

Jednoznačně dominoval nejen exteriérem ale i nejlepší mechanikou pohybu 854 Nimrod nyní v majetku pana Sucháčka z Huslenek.

Z osmi klisen byla vybrána jako nejlepší sedmiletá Alison po otci Nugát v majetku paní Drábkové ze Znojma. Tato klisna se může navíc honosit nejlepším hodnocením 8,4 b. z loňských výkonnostních zkoušek.
Druhou umístěnou se stala loňská vítězka desetiletá Linda paní Ševelové z Brna. 
Mezi oceněné byla zařazená i patnáctiletá klisna Astra, která měla pod sebou dubnového hřebečka po otci Mylord a je zároveň matkou vítězky kategorie klisen - Alison.

V doprovodném programu haflingové měli zastoupení díky kočárové zápřeži klisen Hany a Astra manželů Drápelových. Nechyběli ani svěřenci pana Novosada, který si připravil novou zábavnou ukázku záchrany lidského života a poskytnutí první pomoci haflingem.

12.4.2017 18:06:15 | přečteno 923x | werka
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load