slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

9.3.2021

Koupím hříbě

Koupím hříbě - klisnu haflinga. Máme už jednu starší výbornou klisnu, kterou už nechci připouštět, ale chtěla bych k ní hříbě na výchovu. Garantují výborné podmínky! Za nabídky děkuji.
Kontakt: 774 82 18 08
E-mail: michaela.tes@seznam.CZ

Celý článek
 

Přehlídka haflingů v Tlumačově 2008

Stejně jako loni sobota patřila pouze posuzování exteriéru a pohybu jednotlivých koní. Byli vybráni vítězové tříd, ale oficiální vyhodnocení se konalo až v neděli před početnější diváckou kulisou. 

V kategorii hřebců chovatelé měli možnost srovnávat mezi šesti plemeníky, převážně linie N.

Jednoznačně dominoval nejen exteriérem ale i nejlepší mechanikou pohybu 854 Nimrod nyní v majetku pana Sucháčka z Huslenek.

Z osmi klisen byla vybrána jako nejlepší sedmiletá Alison po otci Nugát v majetku paní Drábkové ze Znojma. Tato klisna se může navíc honosit nejlepším hodnocením 8,4 b. z loňských výkonnostních zkoušek.
Druhou umístěnou se stala loňská vítězka desetiletá Linda paní Ševelové z Brna. 
Mezi oceněné byla zařazená i patnáctiletá klisna Astra, která měla pod sebou dubnového hřebečka po otci Mylord a je zároveň matkou vítězky kategorie klisen - Alison.

V doprovodném programu haflingové měli zastoupení díky kočárové zápřeži klisen Hany a Astra manželů Drápelových. Nechyběli ani svěřenci pana Novosada, který si připravil novou zábavnou ukázku záchrany lidského života a poskytnutí první pomoci haflingem.

12.4.2017 18:06:15 | přečteno 592x | werka
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load