slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

21.1.2022 Screenshot 2022 01 05 12 54 37 305 com miui gallery4

Prodej dvouletého hřebečka

Prodám hřebečka haflinga, v dubnu mu budou dva roky. Pravidelně strouhaný, odčervený, očkovaný. Zvyklý na úvaz, silniční provoz, vlaky.
Matka Demina, otec Waldbach Obrok.
Cena 65 000,- . V ceně je zahrnuta i doprava do nového domova.

Více informací na mailu ivetka.zaloudkova@seznam.cz

Celý článek
 

Účastníci licentace hřebců v Písku – Apple Pie

Apple Pie

Již tradiční zimní akcí je společná licentace hřebců v Písku. I letos, v neděli 20. února zde budou k vidění haflingové, kteří se budou ucházet o licenci plemenného hřebce – dnes vám představujeme prvního z nich, hřebce Apple Pie.


Chovatelkou a majitelkou tohoto téměř tříletého hřebce je Veronika Holíková z Nečíně, která se dlouhodobě se svými haflingy věnuje jednak práci s dětmi a také soutěžím v drezuře. Zřejmě proto pro připuštění své z Rakouska dovezené klisny Perlenfee (Wellness x Nobelius) zvolila elitního německého a drezurně velmi úspěšného hřebce Amore Mio, který je potomkem vítěze rakouského körungu a výkonnostních zkoušek Atlantic a elitní německé klisny Belissima.

Otec Apple Pie - Amore Mio sbíral úspěchy jak na výstavách (např. vítěz přehlídky hříbat v roce 2011, vítěz národní výstavy haflingů 2019), tak zejména na sportovních kláních, kde se stal například dvojnásobným šampionem Německa, šampionem jezdeckých pony Německa, a získal také bronz na Mistrovství Evropy haflingů v roce 2015. Amore Mio je také držitelem rekordní známky v rámci výkonnostních zkoušek haflingů a jeho sportovní výkonnost potvrzuje i jeho početný odchov.
Otec Apple Pie - Amore Mio


24.1.2022 19:02:55 | přečteno 720x | werka
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load