slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

21.1.2022 Screenshot 2022 01 05 12 54 37 305 com miui gallery4

Prodej dvouletého hřebečka

Prodám hřebečka haflinga, v dubnu mu budou dva roky. Pravidelně strouhaný, odčervený, očkovaný. Zvyklý na úvaz, silniční provoz, vlaky.
Matka Demina, otec Waldbach Obrok.
Cena 65 000,- . V ceně je zahrnuta i doprava do nového domova.

Více informací na mailu ivetka.zaloudkova@seznam.cz

Celý článek
 

Účastníci licentace hřebců v Písku – Stahlmann Obrok

Stahlmann1

Druhým přihlášeným hřebečkem k únorové licentaci v Písku je tříletý Stahlmann Obrok, kterého si vám dovolujeme představit v následujícím medailonku.


Hřebec Stahlmann Obrok, který je aktuálně v majetku Martiny Studničkové, se narodil na farmě rodiny Sixtovy v Obroku na severu Čech. Měl těžký start do života – o svou matku přišel 16 hodin po porodu vinou fatální koliky. I přes tento handicap ho jeho původ předurčoval k tomu, aby se stal plemenným hřebcem.

Otcem Stahlmanna Obrok je tyrolský plemeník liz. 484/T Steuermann (Stainz x Afghan II), který se v roce 2018 stal šampionem plemeníků Beneluxu, a to pro svůj výborný typ a exteriér.

Matkou Stahlmanna je importovaná tyrolská elitní klisna Amedina (Amadeus x Strato), která zanechala nejen v Tyrolsku, ale i po celé Evropě mnoho elitních dcer. Její dcera Amelina se jako dvouletá stala vítězkou ve své kategorii na Světové výstavě haflingů v Ebbsu v roce 2015. Sama Amedina na téže Světové výstavě obsadila 5. místo ve třídě chovných klisen. Dcery Amediny jsou úspěšné ve sportu – Amelina a její polosestra Amediana Obrok se již podvakrát zúčastnily ME haflingů, a to v disciplíně parkur. Na posledním ME v roce 2021 vybojovala Amediana Obrok titul vicemistryně Evropy v parkuru starších koní. Amelina v téže soutěži vybojovala skvělé 8. místo. Obě tyto polosestry také opakovaně obdržely tituly Národních šampionek mladých klisen plemene hafling.

Stahlmann2
28.1.2022 13:43:08 | přečteno 696x | werka
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load