slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

9.3.2021

Koupím hříbě

Koupím hříbě - klisnu haflinga. Máme už jednu starší výbornou klisnu, kterou už nechci připouštět, ale chtěla bych k ní hříbě na výchovu. Garantují výborné podmínky! Za nabídky děkuji.
Kontakt: 774 82 18 08
E-mail: michaela.tes@seznam.CZ

Celý článek
 

Představujeme nové plemeníky: Stryker

Stryker1

Další čerstvou krev do chovu haflingů v České republice přinese také čtyřletý hřebec, který byl licentován na únorovém körungu v Písku a bude působit n přirozené plemenitbě. Jedná se o importovaného hřebce s kombinací krve linií St a W.


Hřebec Stryker se narodil u tyrolských chovatelů Paula a Romany Hecherových z matky Feenzauber, která patří k ceněné rodině F. Dále je z matčiny strany v původu dvojice osvědčených plemeníků Amadeus a Walzertraum. Otcem Strykera je hřebec Stolzalm, který se pro svůj vynikající typ, výraz a pohyb stal vítězem třídy ročních hřebců na světové výstavě v roce 2005. Následně se osvědčil velmi dobře ve sportu a svoje kvality dokázal přenést i na řadu úspěšných potomků. Jako plemeník působil v Rakousku, Belgii a Nizozemí. Stolzalm

Stryker získal na körungu hodnocení 7,9 bodu, vyniká zejména svým pohybem, který je v kroku i klusu nadprůměrně prostorný. V současné době je v přípravě na soutěže ve všestrannosti a samozřejmě na zkoušky výkonnosti pod sedlem. Pokud se bude v sezóně dařit a splní kvalifikaci, měl by se také zúčastnit Mistrovství Evropy haflingů v roce 2021. 

Hřebec je k dispozici v přirozené plemenitbě ve Vrchovanech u Doks. Základní poplatek za připouštění je 4 000,- Kč, doplatek za březost pak 2 000,- Kč + DPH.


Stryker

Stryker1

Stryker1

 
Stryker

Stryker

 
Stolzalm

Stolzalm

 
 
17.3.2020 20:50:36 | přečteno 595x | werka
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load