slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

19.1.2023 Hřebeček Gina Avalon4

Prodej loňského hřebečka

Prodám hřebce narozeného 24. 5. 2022 po AVALON II z matky GINA. Očkovaný, odčervený, korektura kopyt. Cena 50 000.-  Při rychlém jednání možná sleva. Tel: 721 268 778

Celý článek
 

Aktuality

Stahlmann1
28.01.2022

Účastníci licentace hřebců v Písku – Stahlmann Obrok

Druhým přihlášeným hřebečkem k únorové licentaci v Písku je tříletý Stahlmann Obrok, kterého si vám dovolujeme představit v následujícím medailonku.


 
Apple Pie
24.01.2022

Účastníci licentace hřebců v Písku – Apple Pie

Již tradiční zimní akcí je společná licentace hřebců v Písku. I letos, v neděli 20. února zde budou k vidění haflingové, kteří se budou ucházet o licenci plemenného hřebce – dnes vám představujeme prvního z nich, hřebce Apple Pie.


 
Avalon II (13)
21.01.2022

Licentace hřebců v Písku

V neděli 20. února proběhne společná licentace hřebců určená pro pony plemena a haflingy. Hlásit na ně chovatelé mohou mladé hřebce, pro které chtějí získat zápis do plemenné knihy a licenci pro připouštění. V případě zájmu o prezentaci již licentovaných hřebců, je rovněž tato možnost. Akce bude přenášena on-line, takže diváků bude i v této covidové době jistě hodně. Více info pro zájemce o účast níže.


 
02
26.10.2021

Fotky ze svodu, výstavy a doprovodného programu v Pardubicích

Druhý zářijový víkend proběhla v Pardubicích dvoudenní chovatelská akce - v sobotu zapsala komise do plemenné knihy téměř dvacítku klisen a hned druhý den se podobný počet koní zúčastnil šampionátu mladých klisen a přehlídky hřebců. Všichni byli naprosto perfektně připraveni a předvedení jednotlivých klisen téměř nemělo chybu. Velmi děkujeme všem chovatelům za jejich účast a za výbornou prezentaci plemene, kterou ještě dovršila ukázka všestrannosti haflingů před hlavní tribunou. Poděkování patří také všem, kdo se podíleli na organizaci, a samozřejmě našim zahraničním hodnotitelům.


Fotogalerie z celé akce najdete zde:
 
HF06
06.10.2021

Kompletní fotogalerie z Mistrovství Evropy haflingů

Všechny fotky naší dvorní fotografky Anety Novotné z letošního Mistrovství Evropy haflingů v Rakousku jsou již nějakou dobu nahrané ve fotogaleriích a odkazy na ně najdete samozřejmě i u nás na webu - ZDE.Články z této sportovní akce aktuálně najdete v časopisu Svět koní a Jezdectví, připravujeme také reportáž do časopisu Koně a zároveň samozřejmě na náš web.

 
novější1 [...] 3 4 5 6 7 8 9 [...] 20 [...] 40 [...] 56 starší
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load