slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

19.1.2023 Hřebeček Gina Avalon4

Prodej loňského hřebečka

Prodám hřebce narozeného 24. 5. 2022 po AVALON II z matky GINA. Očkovaný, odčervený, korektura kopyt. Cena 50 000.-  Při rychlém jednání možná sleva. Tel: 721 268 778

Celý článek
 

Aktuality

Vykřičník
17.04.2018

Dotazník pro chovatele haflingů v ČR

Předsednictvo ČSCHH připravilo nejen pro členy našeho svazu, ale pro všechny chovatele haflingů dotazník, s jehož pomocí by rádo zjistilo vaše názory zejména na fungování svazu. 

Rádi bychom vás nyní požádali o vyplnění tohoto dotazníku, který je pro vás k dispozici přímo na webu zde: DOTAZNÍK SURVIO nebo jej můžete vyplnit klasicky ve wordu a poslat nám jej e-mailem či vytištěný poštou - ikona souboruDOTAZNÍK WORD.

 
Western
17.04.2018

Předběžný harmonogram ME 2018

V příslušné sekci Mistrovství Evropy nově najdete první návrh časového harmonogramu ME 2018 ve Stadl Paura.

Také upozorňujeme na drobnou úpravu podmínek kvalifikace - pro disciplínu Ranch Riding byla na základě požadavku chovatelů přidána možnost splnit kvalifikaci startem v Trailu a Horsemanshipu. 

 
20171001 124042
23.03.2018

Vyhlašujeme letošní ročník Haflinger Cupu!

Předsednictvo ČSCHH připravilo společně se Sportovní komisí propozice na letošní ročník Haflinger Cupu, a to jak "profi" verzi pro licentované jezdce soutěžící s haflingy v disciplínách drezura, parkur a všestrannost, tak i "hobby" verzi pro jezdce závodící zatím bez licence. Pravidla byla pro letošek mírně upravena, uvidíme, jak se nová verze hodnocení osvědčí a velmi doufáme, že nám s jejím otestováním pomůže co největší počet účastníků.

Veškeré podklady najdete v příslušné sekci Haflingercup. Přihlášky i případné dotazy můžete začít posílat na e-mail: haflingercup@centrum.cz - budeme se těšit!

 
Andiamo
16.03.2018

Plemenný hřebec Andiamo uhynul

Bohužel jsme se dnes dozvěděli smutnou zprávu ze ZH Písek, kde ve středu uhynul plemenný hřebec Andiamo. ZH Písek je tedy nyní bohužel bez hřebce plemene hafling, ale náhradu za Andiama velmi intenzívně řeší. O případném novém plemeníkovi v inseminaci vás budeme informovat.

 
ME 2018
07.03.2018

ME 2018 - propozice v češtině a podmínky kvalifikace!

V druhé polovině srpna se v rakouské Stadl Paura koná Mistrovství Evropy haflingů v mnoha sportovních disciplínách. Protože věříme, že se za Českou republiku bude chtít na ME vypravit velký počet koní, připravili jsme českou verzi aktualizovaných propozic. 

Na tento materiál navazují také Podmínky kvalifikace, kde je stanoveno, co musí zájemci o účast splnit, v jakém termínu a jak bude případně probíhat výběr koní v případě překročení početního limitu. 

V případě nejasností v propozicích, kvalifikačních podmínkách či pokud budete mít další dotazy k účasti na ME, můžete se kdykoliv obracet na e-mail werka@centrum.cz. Rádi v případě potřeby vyjasníme nesrovnalosti s pořadatelem či upřesníme překlad. 

Další materiály budeme postupně doplňovat tak, jak je bude zveřejňovat světový svaz, jež akci pořádá.

 
novější1 [...] 20 [...] 37 38 39 40 41 42 43 [...] 55 starší
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load