slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

9.3.2021

Koupím hříbě

Koupím hříbě - klisnu haflinga. Máme už jednu starší výbornou klisnu, kterou už nechci připouštět, ale chtěla bych k ní hříbě na výchovu. Garantují výborné podmínky! Za nabídky děkuji.
Kontakt: 774 82 18 08
E-mail: michaela.tes@seznam.CZ

Celý článek
 

Aktuality

02
26.10.2021

Fotky ze svodu, výstavy a doprovodného programu v Pardubicích

Druhý zářijový víkend proběhla v Pardubicích dvoudenní chovatelská akce - v sobotu zapsala komise do plemenné knihy téměř dvacítku klisen a hned druhý den se podobný počet koní zúčastnil šampionátu mladých klisen a přehlídky hřebců. Všichni byli naprosto perfektně připraveni a předvedení jednotlivých klisen téměř nemělo chybu. Velmi děkujeme všem chovatelům za jejich účast a za výbornou prezentaci plemene, kterou ještě dovršila ukázka všestrannosti haflingů před hlavní tribunou. Poděkování patří také všem, kdo se podíleli na organizaci, a samozřejmě našim zahraničním hodnotitelům.


Fotogalerie z celé akce najdete zde:
 
HF06
06.10.2021

Kompletní fotogalerie z Mistrovství Evropy haflingů

Všechny fotky naší dvorní fotografky Anety Novotné z letošního Mistrovství Evropy haflingů v Rakousku jsou již nějakou dobu nahrané ve fotogaleriích a odkazy na ně najdete samozřejmě i u nás na webu - ZDE.Články z této sportovní akce aktuálně najdete v časopisu Svět koní a Jezdectví, připravujeme také reportáž do časopisu Koně a zároveň samozřejmě na náš web.

 
Pardubice 2019 - Brooklyn
08.09.2021

Svod a šampionát mladých klisen tento víkend v Pardubicích

Letošní srpen a září je pro chovatele a fanoušky haflingů maraton. Sotva skončilo evropské mistrovství haflingů, už je na spadnutí víkendový svod a šampionát mladých klisen na pardubickém závodišti. Přijeďte se podívat na více než třicítku koní, chovatelské přehlídky a na ukázku všestrannosti haflingů!

 
Vetcheck2
25.08.2021

On-line informace z Mistrovství Evropy!

Naši koně ve středu všichni úspěšně prošli kondičkou a od zítřka je můžete sledovat v soutěžích drezury, všestrannosti i v parkuru v on-line streamech. Odkazy na přenosy, startovní listiny a výsledky najdete v článku.

 
Foxy a Andrea Kaprasová
23.08.2021

Představujeme soutěžní dvojice na ME 2021 - 18. díl

A je tady poslední želízko v ohni, které uzavírá medailonky celé osmnáctičlenné české výpravy na ME haflingů. Této dvojici udělilo Předsednictvo svazu divokou kartu na základě výrazného zkrácení sezóny kvůli zdravotním komplikacím klisny. Věříme, že nás nezklame :-)Foxy a Andrea Kaprasová – parkur mladších koní

 
1 2 3 4 5 6 [...] 20 [...] 40 [...] 50 starší
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load