slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

21.1.2022 Screenshot 2022 01 05 12 54 37 305 com miui gallery4

Prodej dvouletého hřebečka

Prodám hřebečka haflinga, v dubnu mu budou dva roky. Pravidelně strouhaný, odčervený, očkovaný. Zvyklý na úvaz, silniční provoz, vlaky.
Matka Demina, otec Waldbach Obrok.
Cena 65 000,- . V ceně je zahrnuta i doprava do nového domova.

Více informací na mailu ivetka.zaloudkova@seznam.cz

Celý článek
 

Aktuality

Šampion a rezervešampion z Ebbsu
19.02.2020

Výsledky körungů v Rakousku a Itálii

Zatímco u nás ještě čekáme na licentaci nových plemeníků, v Rakousku a Itálii už mají chovatelé jasno, jaká mladá krev bude letos k dispozici. Körungy v jižním i severním Tyrolsku a rakouský körung jako obvykle proběhly na přelomu ledna a února.


 
Waldbach Obrok 1
13.02.2020

Přijeďte se podívat na dva nové hřebce na výběr do Písku!

Srdečně zveme všechny chovatele na výběr plemenných hřebců, který se uskuteční v neděli 23. února v areálu Zemského hřebčince v Písku. V letošním roce se zde představí dva noví importovaní hřebci, kteří budou v případě uchovnění k dispozici chovatelům ještě tuto sezónu. Třetí hřebec se zde objeví na přehodnocení v šesti letech. Doporučujeme tuto akci k vaší pozornosti, pokud vybíráte plemeníka pro své klisny!

 
Pozvánka VH 2020 náhradní
11.02.2020

Pozvánka na náhradní členskou schůzi 2020

V příloze naleznete pozvánku na náhradní zasedání členské schůze, která se uskuteční v sobotu 14. března nedaleko Českého Šternberku. 

 
Vykřičník
10.02.2020

Náhradní členská schůze ČSCHH!

Vážení členové ČSCHH,

vzhledem k tomu, že na páteční řádné členské schůzi se naše členská základna nesešla v počtu potřebném pro její usnášeníschopnost a tedy se schůze nemohla uskutečnit, dovolujeme si předběžně informovat o plánovaném termínu a místě konání náhradní členské schůze, která již bude usnášeníschopná při jakémkoliv počtu účastníků. Předsednictvo rozhodlo o její organizaci v sobotu 14. března u Českého Šternberku (Dvůr Prak), a to v odpoledních hodinách. Pozvánku s programem, který pro náhradní schůzi zůstává nezměněn, vám zašleme v průběhu týdne e-mailem, v případě, že nemáme mailový kontakt, pak poštou, a zveřejníme ji samozřejmě i na webové stránce svazu.

Velmi se omlouváme za komplikované svolávání letošní členské schůze, nicméně v letošním roce jsme bohužel nemohli přistoupit k obvyklému postupu, kdy se náhradní schůze konala tentýž den, pouze s časovou prodlevou. V návaznosti na probíhající soudní spor se letos ČSCHH musel při svolávání členské schůze řídit striktně ustanovením občanského zákoníku.

Věříme, že si na účast na náhradní členské schůzi uděláte čas, abychom se sešli v co největším počtu.

Za Předsednictvo ČSCHH, Veronika Jenikovská

 
novější1 [...] 17 18 19 20 21 22 23 [...] 40 [...] 54 starší
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load