slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

21.1.2022 Screenshot 2022 01 05 12 54 37 305 com miui gallery4

Prodej dvouletého hřebečka

Prodám hřebečka haflinga, v dubnu mu budou dva roky. Pravidelně strouhaný, odčervený, očkovaný. Zvyklý na úvaz, silniční provoz, vlaky.
Matka Demina, otec Waldbach Obrok.
Cena 65 000,- . V ceně je zahrnuta i doprava do nového domova.

Více informací na mailu ivetka.zaloudkova@seznam.cz

Celý článek
 

Aktuality

ME 2018
07.03.2018

ME 2018 - propozice v češtině a podmínky kvalifikace!

V druhé polovině srpna se v rakouské Stadl Paura koná Mistrovství Evropy haflingů v mnoha sportovních disciplínách. Protože věříme, že se za Českou republiku bude chtít na ME vypravit velký počet koní, připravili jsme českou verzi aktualizovaných propozic. 

Na tento materiál navazují také Podmínky kvalifikace, kde je stanoveno, co musí zájemci o účast splnit, v jakém termínu a jak bude případně probíhat výběr koní v případě překročení početního limitu. 

V případě nejasností v propozicích, kvalifikačních podmínkách či pokud budete mít další dotazy k účasti na ME, můžete se kdykoliv obracet na e-mail werka@centrum.cz. Rádi v případě potřeby vyjasníme nesrovnalosti s pořadatelem či upřesníme překlad. 

Další materiály budeme postupně doplňovat tak, jak je bude zveřejňovat světový svaz, jež akci pořádá.

 
ME 2018
05.03.2018

Aktualizované propozice na ME haflingů

Světový svaz zveřejnil aktualizované propozice na ME haflingů, které se koná v srpnu ve Stadl Paura v Rakousku. Propozice v angličtině a němčině najdete pod odkazy níže, na českém překladu se usilovně pracuje - je nutné vyjasnit pár věcí, které nejsou v aktuálním znění propozic úplně jasné. Nejpozději ve středu ale zveřejníme český překlad na webu. Tento týden bude k dispozici také finální znění kvalifikačních podmínek pro účastníky z ČR.

ikona souboruPropozice_leden_anglicky
ikona souboruPropozice_leden_německy

 
Ročenka 2017
01.03.2018

Ročenka chovu haflinga 2017

Český svaz chovatelů haflingů (ČSCHH) vydal na konci loňského roku po devíti letech ročenku o plemeni hafling a jeho chovu v ČR. Publikace shrnuje zejména činnost samotného svazu a chovatelů plemene za uplynulé období od roku 2009, kdy vyšla poslední podobná ročenka - obsahuje přehled a výsledky chovatelských akcí (svody, licentace, zkoušky výkonnosti), celostátních i regionálních výstav, sportovních soutěží a účasti na mezinárodních akcích v zahraničí. Nechybí ani hodnocení vývoje v populace v české republice (početní stavy koní, podíl linií).

Ročenka je ale určena nejen stávajícím zkušeným chovatelům a členům svazu, ale také těm začínajícím nebo i jen zájemcům o chov v budoucnu. Ti se v ní dočtou například o historii chovu ve světě i v ČR a charakteristice plemene a publikace obsahuje také základní dokumenty svazu a praktické informace pro chovatele. 

Ročenka bude k dispozici na všech akcích ČSCHH a také na akcích, které pořádá nebo jichž se účastní ASCHK ČR - cena publikace je 50 Kč (pro členy ČSCHH zdarma).

 
Newcomer
28.02.2018

Představujeme nové plemeníky: Newcomer

2475 Newcomer
nar. 12. 4. 2012
o: Novembernebel, m: Libelle (Amadeus)
další informace v PK online

 
Sina
27.02.2018

Termíny akcí pro rok 2018

Zveřejňujeme termíny letošních chovatelských akcí pro plemeno hafling. Tímto se můžete začít hlásit na svody klisen, licentace hřebců a zkoušky výkonnosti, abychom měli přehled, které z termínů budou obsazeny. Rada plemenné knihy zároveň chovatele upozorňuje, že letošní rok je posledním rokem přechodného období, kdy nebude brán při zápisu koní do plemenných knih zřetel na podíl arabské krve. Pokud tedy máte klisnu, u níž si nejste jisti, jak je na tom s původem, neváhejte kontaktovat některého z členů Rady PK.

 
novější1 [...] 20 [...] 37 38 39 40 41 42 43 [...] 54 starší
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load