slide 01

slide 01

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ HAFLINGŮ, z. s.

Vyhledávání

Inzerce

21.1.2022 Screenshot 2022 01 05 12 54 37 305 com miui gallery4

Prodej dvouletého hřebečka

Prodám hřebečka haflinga, v dubnu mu budou dva roky. Pravidelně strouhaný, odčervený, očkovaný. Zvyklý na úvaz, silniční provoz, vlaky.
Matka Demina, otec Waldbach Obrok.
Cena 65 000,- . V ceně je zahrnuta i doprava do nového domova.

Více informací na mailu ivetka.zaloudkova@seznam.cz

Celý článek
 

Aktuality

Dascha skok
05.11.2022

Fotogalerie ze zkoušek výkonnosti ve Vrchovanech

Děkujeme za zaslání krásných fotek ze zkoušek výkonnosti, které se konaly letos v září ve Vrchovanech!

 
Zápřež v Pardubicích
01.11.2022

Vzpomínka na Zdeňka Musila

V polovině října zemřel jeden z dlouholetých členů našeho svazu a zejména dlouholetý chovatel haflingů. Zveřejňujeme osobní vzpomínku bývalého prezidenta ASCHK ČR a předsedy ČSCHH na něj a samozřejmě se přidáváme k upřímné kondolenci rodině Musilových.

 
Česká výprava zatím ve skromném počtu
01.11.2022

Určen termín a místo konání příštího evropského šampionátu

Další Mistrovství Evropy haflingů ve sportovních disciplínách se uskuteční v termínu 9. - 13. října 2024 v jihotyroslkém Meranu. Na zdejším dostihovém závodišti proběhl už šampionát v roce 2009, kdy se tohoto sportovního klání poprvé zúčastnila také Česká republika, a to díky dvěma účastnicím - Kristýně Štechové s klisnou Sany v parkuru a Pavle Daumann s |klisnou Holy Stripe v drezuře. 

 
Zafira
22.08.2022

POZOR! Změna termínů svodů

Vzhledem k tomu, že se v letošním roce nebude konat šampionát mladých klisen plemene hafling, který jsme plánovali opět uspořádat na pardubické výstavě, jsme nuceni upravit termín svodu ve východních Čechách. Nově je domluven svod na středu 21. září v Suché u Litomyšle. Vzhledem ke změně místa konání zároveň v tomto termínu proběhnou i zkoušky výkonnosti.

Zároveň jsme byli nuceni z organizačních důvodů změnit také termín svodu v Písku, a to na 20. září. Velmi se za tyto změny omlouváme...

Nový přehled termínů najdete ikona souboruikona souboruZDE.

Díky za pochopení!

 
Finálové kolo našiměřické přehlídky
11.08.2022

Jihomoravská přehlídka haflingů v Našiměřicích

V minulosti bývaly přehlídky a regionální výstavy haflingů pořádané chovateli na jižní Moravě tradicí, která se ale bohužel postupem času vytratila. V letošním roce se však podařilo na ni navázat a poslední červencovou neděli uspořádat v rámci Jihomoravské přehlídky teplokrevných koní v Našiměřicích také přehlídku koní plemene hafling. Ta proběhla zdárně především díky práci manželů Volkových a celému týmu Statku Našiměřice, jímž tímto patří dík.


 
1 2 3 4 5 6 [...] 20 [...] 40 [...] 54 starší
 

první sloupec

Adresa sídla:

U Hřebčince 479/2
Budějovické Předměstí
397 01 Písek

druhý sloupec

Adresa pro doručování:

Chrastavská 21
190 00 Praha 9
e-mail: werka@centrum.cz

třetí sloupec

ČSCHH je samosprávný, dobrovolný, nevládní a neziskový spolek, jehož účelem je rozvoj chovu koní plemene hafling v rámci čistokrevné plemenitby.

load