Výsledky z výstavy a sportovních soutěží v Pardubicích

Třídenní akce byla ukončena nedělním odpoledním ceremoniálem, kde byli vyhlášeni vítězové jednotlivých tříd výstavy a dekorování účastníci sportovních soutěží. Kompletní článek zpracujeme v dohledné době, zatím zveřejňujeme alespoň přehled výsledků. Všem účastníkům děkujeme, že vážili cestu do Pardubic a doufáme, že si víkend užili, umístěným srdečně gratulujeme! 

V závorce je vždy katalogové číslo koně - viz Katalog

Výstava

Plemenní hřebci celkové pořadí:

1. místo (zároveň šampion plemenných hřebců) – Sternwächter (87)
2. místo (zároveň reservešampion plemenných hřebců) – Avalon (7)
3. místo – Art (1)

Plemenní hřebci pořadí český chov:

1. místo – Art (1)
2. místo – Amaranth (3)

1-2leté klisny celkové pořadí:

1. místo – Layota (16)
2. místo – Ganzen Roases (10)
3. místo – Brooklyn (19)

1-2leté klisny pořadí český chov:

1. místo - Ganzen Roases (10)
2. místo – Astene ze Sedla (17)
3. místo – Asterina Obrok (15)

3-4leté klisny celkové pořadí:

1. místo (zároveň šampionka mladých klisen) – Amelina (33)
2. místo (zároveň reservešampionka mladých klisen) – Sina (28)
3. místo – Fiola (25)

3-4leté klisny pořadí český chov:

1. místo – Fiola (25)
2. místo – Bonny-Q (22)
3. místo – Amálka (24)

5-7leté klisny celkové pořadí:

1. místo (zároveň šampionka starších klisen) – Bahar (38)
2. místo – Wunja (44)
3. místo – Niva (36)

5-7leté klisny pořadí český chov:

1. místo – Éliška (43)
2. místo – Lady Diana (41)
3. místo – Sany (39)

8leté a starší klisny celkové pořadí:

1. místo (zároveň reservešampionka starších klisen) – Sunflower (47)
2. místo – Arezza (53)
3. místo – Campbella (49)

8leté a starší pořadí český chov:

1. místo – Lady (54)
2. místo – Iluse (58)

Sport

Drezura – mladší koně – celkové pořadí:

1. místo: Art – Lucie Čermáková (1)
2. místo: Niva – Martina Studničková (36)
3. místo: Bahar – Martina Studničková (38)
4. místo: Assist-B – Doris Huber (69)
5. místo: Flinkie – Anna Zanášková (37)

Drezura – mladší koně – MČR:

1. místo: Art – Lucie Čermáková (1)
2. místo: Niva – Martina Studničková (36)
3. místo: Bahar – Martina Studničková (38)
4. místo: Flinkie – Anna Zanášková (37)
5. místo: Sagara – Klára Dohodilová (40)

Drezura – starší koně – celkové pořadí:

1. místo: Golden Princess 7 – Manuela Reidinger (76)
2. místo: Laura Lišková – Hany (77)
3. místo: Wenhard – Lea Siepman (89)
4. místo: Wolke – Petra Dvořáková (52)
5. místo: Lady Diana – (41)

Drezura – starší koně – MČR:

1. místo: Laura Lišková – Hany (77)
2. místo: Wolke – Petra Dvořáková (52)
3. místo: Lady Diana – Veronika Holíková (41)
4. místo: Iluse – Veronika Holíková (58)
5. místo: Amaranth – Eliška Orctová (3)

Parkur – mladší koně – celkové pořadí:

1. místo: Sagara – Klára Dohodilová (40)
2. místo: Flinkie – Anna Zanášková (37)
3. místo: Francess Castanea – Ludmila Merkelová (30)

Parkur – mladší koně – MČR:

1. místo: Sagara – Klára Dohodilová (40)
2. místo: Flinkie – Anna Zanášková (37)
3. místo: Francess Castanea – Ludmila Merkelová (30)


Parkur – starší koně – celkové pořadí:

1. místo: Artist-L – Daniel Pospěch (5)
2. místo: Lady – Sára Buchlová (54)
3. místo: Wolke – Petra Dvořáková (52)
4. místo: Waliero del Cambino Q – Petra Pammer (88)
5. místo: Campbella Obrocká – Karolína Kocíková (49)

Parkur – starší koně – MČR:

1. místo: Artist-L – Daniel Pospěch (5)
2. místo: Lady – Sára Buchlová (54)
3. místo: Wolke – Petra Dvořáková (52)
4. místo: Campbella Obrocká – Karolína Kocíková (49)
5. místo: Athos – Ladislav kmoníček (4)

Všestrannost – celkové pořadí:

1. místo: Mr Benjo – Dunja Schicht (81)
2. místo: Amon CM – Carina Mercedes Merschner (65)
3. místo: Wunja – Michal Špalek (44)
4. místo: Cipísek – Eliška Vejdovcová (72)

Všestrannost – MČR:

1. místo: Wunja – Michal Špalek (44)
2. místo: Cipísek – Eliška Vejdovcová (72)

Spřežení – celkové pořadí:

1. místo: Starfight + Stragate – Milan Kořínek (84 + 85)
2. místo: Cuba + Maraja – Tomáš Jelínek (73 + 79)
3. místo: Britny + Sternprinz – Michal Kořínek (70 + 86)

Spřežení – MČR:

1. místo: Starfight + Stragate – Milan Kořínek (84 + 85)
2. místo:Cuba + Maraja – Tomáš Jelínek (73 + 79)
3. místo: Britny + Sternprinz – Michal Kořínek (70 + 86)